CALCIUM CITRO MAX

Suplement diety CALCIUM CITRO MAX 

Produkt stanowi uzupełnienie codziennej diety w wapń i witaminę C.
Wapń jest podstawowym składnikiem mineralnym organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.

 

Witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, zębów, dziąseł i skóry. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Sposób stosowania: Zaleca się stosowanie 1 lub 2 tabletek dwa razy dziennie. Tabletkę rozpuścić w pół szklanki wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Jedna tabletka zawiera 180 mg wapnia (22,5% RDA*) i 60 mg witaminy C (75% RDA*).
*RDA – zalecane dzienne spożycie

Składniki: wapń (mleczan wapnia), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, witamina C (kwas L-askorbinowy), regulator kwasowości: węglan sodu, koncentrat smakowo-aromatyczno-barwiący w proszku o smaku cytrynowym (maltodekstryna, nośnik: guma akacjowa, naturalne olejki cytrynowe i limetkowe, barwnik: beta-karoten, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, substancja konserwująca: benzoesan sodu), suszony koncentrat cytryny (koncentrat i przecier z cytryny, maltodekstryna), substancja słodząca: acesulfam K

Zawartość opakowania:Opakowanie zawiera 16 tabletek musujących. Średnia masa tabletki: 2,53 g. Ilość netto: 40,5 g
Najlepiej spożyć przed końcem, numer partii – znajduje się na zgrzewie folii oraz na boku kartonika.
Przechowywanie: Produkt przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:
SENSILAB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – S.K.A.
ul. Drewnowska 43/55
91-002 Łódź
Wyprodukowano dla:
Activepharm Spólka cywilna
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica
www.activepharm.com.pl