Suplementy diety

BIOPERINE® ORIGINAL™
Suplement diety Bioperine® Original™ jest nowoczesnym preparatem, którego składnik aktywny Piperyna, roślinna substancja witalna występująca w pieprzu czarnym (Piper nigrum) zwiększa biologiczną dostępność (wchłanianie i wykorzystanie) wielu substancji witalnych takich jak witaminy i składniki mineralne, aminokwasy, antyoksydanty oraz ekstrakty ziołowe.
Bioperine®  sprawia, że zwiększa się przyswajalność aktywnych składników preparatów – ich siła działania zostaje zwielokrotniona. Wspomagające bioprzyswajalność właściwości Bioperine® potwierdzone są badaniami klinicznymi, a metoda jej pozyskiwania chroniona patentem na całym świecie, Bioperine® jest jedyną formą piperiny o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie.

Czytaj więcej…


BIOPERINE® Original ODCHUDZANIE™
NATURALNE, BEZPIECZNE I SKUTECZNE ODCHUDZANIE CZY TO MOŻLIWE?

NATURALNIE, ŻE CHUDNIESZ!!
Piperyna wspomaga funkcje układu pokarmowego, poprawia trawienie i blokuje powstawanie nowych komórek tłuszczowych,
Podnosi poziom wydzielania soków trawiennych,
Przyśpiesza metabolizm.
Zalecany zarówno
sportowcom i ludziom wykonującym wysiłek fizyczny
oraz
paradoksalnie prowadzącym siedzący tryb życia ze skłonnościami do tycia.


BIOPERINE® Original TRAWIENIE™
NATURALNE I BEZPIECZNE WSPARCIE TRAWIENIA
KOMPLEKSOWE WSPARCIE PROCESU TRAWIENIA
NOWOCZESNA, NATURALNA I BEZPIECZNA SUBSTANCJA O WIELOKIERUNKOWYM  DZIAŁANIU NA UKŁAD POKARMOWY
WSPIERA PROCES TRAWIENIA ORAZ PRACĘ WĄTROBY


POWER ON FAST
Suplement diety POWER ON FAST to innowacyjna formuła opracowana z myślą o mężczyznach, której składniki poprawiają możliwości seksualne, jakość oraz intensywność doznań. Kompleksowy skład suplementu diety POWER ON FAST zawiera wysoką dawkę L-argininy, żeń-szeń, korzeń maca, buzdyganek ziemny, cynk i selen oraz Bioperine® – opatentowany składnik zwiększający wchłanialność naturalnych składników odżywczych.

L-arginina jest prekursorem tlenku azotu, cząsteczki odgrywającej w organizmie kluczową rolę w regulacji krążenia krwi (dzięki wpływowi na ściany naczyń krwionośnych),

Czytaj więcej…


GARDLUX INFEC™
Suplement diety GARDLUX INFEC™ wspomaga prawidłowe nawilżenie w podrażnieniach i suchości błony śluzowej jamy ustnej i gardła spowodowanych m.in. infekcjami, poprzez co przynosi ulgę w bólu gardła i chrypce.

Preparat przyczynia się do łagodzenia obrzęku błony śluzowej gardła i krtani. Składniki preparatu wspomaga osłonę i posiadają kojący wpływ na gardło. Suplement diety GARDLUX INFEC™ nie zawiera alkoholu, sztucznych aromatów, barwników, konserwantów i substancji słodzących, dzięki czemu nie podrażnia wrażliwej śluzówki gardła.

Czytaj więcej…


DUALMAG B6
Suplement diety DUALMAG B6 to produkt zawierający w składzie połączenie dobrze przyswajalnych dwóch organicznych soli magnezu – mleczanu oraz cytrynianu z dodatkiem witaminy B6.

Suplement diety DUALMAG B6 polecany jest przy :

zmęczeniu, znużeniu,
zwiększonym zapotrzebowaniu na magnez,
przy wsparciu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz mięśni.
Czytaj więcej …


VITABALANCE
Suplement diety VITABALANCE to kompozycja witamin oraz składników mineralnych.
W produkcie zawarty jest opatentowany i przebadany klinicznie składnik Bioperine® – ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na zawartość 95% piperyny, który wspomaga wchłanianie składników odżywczych, w tym witamin i minerałów.
Sposób stosowania: Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego  funkcjonowania organizmu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


CALCIUM CITRO MAX 
Produkt stanowi uzupełnienie codziennej diety w wapń i witaminę C.
Wapń jest podstawowym składnikiem mineralnym organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów.
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego.
Witamina C – pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, zębów, dziąseł i skóry. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Czytaj więcej…