O firmie

Activepharm to prężnie rozwijająca się firma farmaceutyczna z polskim kapitałem.
Siedzibą firmy jest  Legnica na Dolnym Śląsku, gdzie zlokalizowany został również magazyn centralny.
Firma zajmuje się wprowadzaniem do obrotu preparatów, które wyróżniają się innowacyjnością oraz wysoką jakością.
Kierująć się mottem : „pasja tworzenia”  właściciele pragnęli, aby oferowane przez nich preparaty stanowiły alternatywę dla obecnie dostępnych na rynku, a ich unikalne formuły i wysoka jakość były cechami nadrzędnymi.

Bliżej o nas
Jesteśmy spółką założoną przez profesjonalistów wywodzących się z przemysłu farmaceutycznego z szerokim doświadczeniem, obejmującym rozwój produktów poprzez ich rejestrację, marketing i dystrybucję. Nasz dorobek stanowi wieloletnia praca w środowisku lekarskim, farmaceutycznym oraz wśród dystrybutorów hurtowych potwierdzona licznymi sukcesami.


Od początku istnienia ACTIVEPHARM ma na celu szeroko pojętą pomoc. Z racji profilu działalności realizujemy misję poprawy jakości życia ludzi poprzez tworzenie i dostarczanie nowoczesnych suplementów diety. W swoich działaniach dążymy do tego, aby być odpowiedzialnym partnerem zarówno dla naszych klientów jak i społeczeństwa, w którym żyjemy. ACTIVEPHARM  chce konsekwentnie  wnosić swój wkład w długoterminowy, zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny. Jesteśmy przekonani, że firmy poprzez swoje działania mogą być siłą zmieniającą świat na lepsze. ACTIVEPHARM wspiera i będzie wspierać inicjatywy o charakterze socjalnym, edukacyjnym, naukowym, artystycznym i kulturalnym, sportowym oraz pro-zdrowotnym.

ACTIVEPHARM włączył się aktywnie do wspierania podopiecznych Fundacji ESPA. Włączyliśmy się do programu Adopcji Serca, w którym pomagamy zmienić życie dzieci na Filipinach.
Nelson Mandela powiedział, że  „Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możesz użyć, aby zmienić świat.” Wierzymy, że poprzez wyposażenie dzieci w gruntowną edukację możemy realnie wpływać na zmianę życia ich i ich bliskich. Dzięki Adopcji, dzieci otrzymują wyżywienie, opiekę i edukację, a jednocześnie nie muszą pracować od najwcześniejszych lat w bardzo ciężkich warunkach. Część zysku firmy konsekwentnie będzie przeznaczana na wspieranie tej oraz innych inicjatyw.

Więcej informacji na temat Adopcji Serca dostępnych jest na stronie www.hop-e.pl


ACTIVEPHARM LABS Sp. z o.o.

UL. JANA BRZECHWY 6
59-220 LEGNICA

NIP 691-250-34-90
REGON 022285095