Dualmag B6

Suplement diety DUALMAG B6 to produkt zawierający
w składzie połączenie dobrze przyswajalnych dwóch organicznych soli magnezu – mleczanu oraz cytrynianu
z dodatkiem witaminy B6.

Suplement diety DUALMAG B6 polecany jest przy :

  • zmęczeniu, znużeniu,
  • zwiększonym zapotrzebowaniu na magnez,
  • przy wsparciu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego oraz mięśni.

 

Magnez jest jednym z podstawowych składników mineralnych organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także w utrzymaniu równowagi elektrolitowej.

Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.
Magnez i Witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Sposób użycia: 1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przechowywanie: Preparat należy przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed wilgocią i światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane

* Paul-Samojedny M., Samojedny A., Wyszyńska Z. Pierwiastek życia – magnez, tak – ale jaki? Świat Medycyny i Farmacji 2011;8(125).

Składniki:
magnez (mleczan magnezu, substancja wiążąca: poliwinylopirolidon), substancja wypełniająca: celuloza (celuloza mikrokrystaliczna), magnez (cytrynian magnezu), substancja wiążąca: poliwinylopirolidon, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

Skład zalecanej do spożycia dziennej porcji:

Składniki odżywcze w 1 tabletce RDA*
 Magnez – pochodzący z: 70 mg 18,7%
  • mleczan magnezu
       (50 mg magnezu)
  • cytrynian magnezu
(20 mg magnezu)
 Witamina B6 1,4 mg 100%

*RDA – zalecane dzienne spożycie

Zawartość opakowania: 60 tabletek

Średnia masa tabletki: 950 mg. Ilość netto: 57 g

Producent: Sensilab Polska
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – S.K.A.
ul. Drewnowska 43/55, 91-002 Łódź

Podmiot odpowiedzialny:
ACTIVEPHARM Spółka Cywilna
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica